O nas

Kilka słów o naszej kwiaciarni Warszawa

Działamy nieprzerywanie od 2009 roku. Uwielbiamy to co robimy, ponieważ nie ma dla nas nic przyjemniejszego jak uśmiech i zadowolenie drugiej osoby. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu staraliśmy się stworzyć niepowtarzalną ofertę kompozycji kwiatowych i oryginalnych prezentów, które można podarować Bliskim na terenie całej Polski.

Zawsze staramy się, aby każdy bukiet był wykonany z najwyższej jakości i świeżości kwiatów z dbałością o każdy szczegół. Nasi najlepsi floryści starają się jak najwierniej odwzorowywać kompozycje widoczne na zdjęciach na stronie i które doręczane są Twoim Bliskim. Dodatkowo przed wysłaniem, każdy bukiet jest sprawdzany pod kątem jakości i świeżości. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet dłużej będzie cieszył oko Bliskiej Ci osoby


Do każdego z bukietu kwiatów możesz wybrać szeroką gamę dodatków- baloniki, czekoladki, wazon, dodatek w kształcie serca. Możesz się również z nami skontaktować, aby zrealizować specjalne zamówienie.  Po prostu napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, co chcesz doręczyć, a postaramy się to zorganizować. Taka niespodzianka będzie idealna na każdą okazję, możemy przygotować coś dla Taty, Mamy, Ukochanej i każdej innej bliskiej Ci osoby. Niezależnie od tego, czy przesyłka jest na Urodziny, Imieniny, bez okazji czy na inną okazję. Doręczymy Twoje zamówienie z przyjemnością!

kwiaciarnia internetowa

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego możesz być pewien, że zadbamy o każdy szczegół Twojego zamówienia. Również o to, by kwiaty dotarły w wyznaczony przez Ciebie dzień do Odbiorcy.

Sprawdź nas i zaufaj nam już dziś!

Zespół Kwiaciarni Całodobowej Warszawa